برآورد هوشمند زمان و هزینه

گروه ترجمه لیـو به منظور تسهیل کار کاربران خود، امکان برآورد زمان و هزینه را به دو صورت هوشمند و غیر هوشمند فراهم کرده است:
  1. در برآورد هوشمند شما می‌توانید اطلاعات فایل سفارش خود را با توجه به اطلاعات خواسته شده در زیر تکمیل نمایید تا سایت به طور هوشمند زمان و هزینه لازم برای انجام کار را در اختیار شما قرار دهد. در صورتی که پس از مشاهده زمان و هزینه برآورد شده، تمایل به انجام کار دارید، می‌بایست مبلغ محاسبه شده را از قسمت "پرداخت آنلاین" در صفحه اصلی سایت پرداخت نمایید و سپس سفارش خود را از قسمت "ثبت سفارش" در صفحه اصلی، ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش در کمتر از 2 ساعت فاکتور سفارش به ایمیل شما ارسال می‌شود.
  2. در برآورد زمان و هزینه غیر هوشمند، سفارش شما توسط اپراتور برآورد می‌شود. برای این کار می‌بایست سفارش خود را از قسمت "ثبت سفارش" در صفحه اصلی، ثبت کنید تا در کمتر از 2 ساعت فاکتور کار برای شما ایمیل شود.

نوع سفارش:  
نوع ترجمه:
زبان:  
تعداد صفحات (میتوانید از مقادیر اعشاری، مانند 0.5 جهت نمایش جزئی از صفحه استفاده نمایید).  
توجه داشته باشید که تعداد کلمات هر صفحه، 250 کلمه است. در صورت نیاز به برآورد دقیق تر، تعداد کلمات را بخش بر 250 کنید و سپس وارد نمایید. به عنوان مثال، برای محاسبه هزینه 300 کلمه، عدد 1.2 را وارد کنید.
در جدول زیر زمان و هزینه لازم برای انجام کار را مشاهده می‌نمایید. چنانچه مایل به انجام کار می‌باشید، سفارش خود را ثبت کرده تا در کمتر از 2 ساعت فاکتور کار به ایمیل شما فرستاده شود.
هزینه انجام کار(با محاسبه تخفیف) زمان انجام کار
0 روز 0 تومان