درباره گروه ترجمه لیـو

مترجمین گروه ترجمه لیـو

قوانین و تعهدات گروه ترجمه لیـو

درباره گروه ترجمه لیـو
گروه آموزشی لیــو در راستای برآورده ساختن نیازهای کاربران خود و به دلیل درخواست‌های مکرر کاربران، اقدام به راه‌اندازی دپارتمان ترجمه نموده است. هدف ما و مترجمین گروه ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب می‌باشد.

مترجمین گروه ترجمه لیـو
تمامی همکاران ما در گروه تـرجــمه لیـو، فارغ‌التحصیلان و مترجمین کارآزموده و مجرب در رشته‌های گوناگون می‌باشند.

قوانین و تعهدات گروه ترجمه لیـو
کاربر گرامی لطفا پیش از استفاده از خدمات گروه ترجمه لیــو موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید. بدیهی است در صورت به وجود آمدن مشکل، گروه تـرجـمه لیــو ، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 1. گروه موظف است سفارش را در زمان تعیین شده به مشتری تحویل دهد، در صورت نیاز به افزایش و یا تمدید زمان، گروه می‌بایست هماهنگی‌های لازم را پیش از اتمام زمان تعیین شده اولیه با مشتری انجام دهد.
 2. برآورد زمان و هزینه که در ابتدا توسط گروه اعلام می‌شود بر اساس اطلاعاتی است که کاربر در زمان ثبت سفارش تکمیل کرده است. بدیهی است در صورتی که در حین انجام کار و یا پایان کار، تغییراتی از جانب مشتری اعمال شود ، پیش از تحویل سفارش، می‌بایست هزینه مازاد پرداخت شود.
  نکته بسیار مهم: اگر به هر دلیل در حین انجام پروژه ،کاربر تغییراتی را در سفارش اعلام کند که منجر به کاهش هزینه اولیه پرداخت شده شود، در صورتی که آن قسمت از سفارش توسط مترجم در حال انجام باشد و یا انجام به آن به اتمام رسیده باشد، هزینه اضافی از جانب گروه استرداد نمی‌شود.
 3. مبلغ، کیفیت و زمان انجام پروژه، در ابتدا به کاربر اطلاع داده می‌شود، بنابراین هر گونه مسئولیتی در این زمینه از جانب گروه سلب خواهد شد.
 4. چنانچه به هر دلیلی، پروژه از جانب گروه کنسل شود، ابتدا مراتب از طریق ایمیل و یا تلفن به کاربر اطلاع داده می‌شود. همچنین کل هزینه کار برگشت داده می‌شود.
 5. چنانچه کاربر به هر دلیلی خواهان لغو سفارش باشد، می‌تواند بالافاصله گروه را از طریق ایمیل، پیامک و یا تماس در جریان بگذارد. در این صورت گروه پس از کسر هزینه کارهای انجام شده تا آن لحظه، به علاوه 10 درصد جریمه، مابقی هزینه را به کاربر برمی‌گرداند.
 6. برگشت پول به مشتری حداقل 24 و حداکثر 48 ساعت از زمان لغو پروژه خواهد بود.
 7. در صورت وقوع مواردی که خارج از اختیار باشد و منجر به تاخیر در انجام کار شود، مانند وقوع شرایط غیر عادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا و ...گروه مسئولیتی ندارد.
 8. در صورتی که کاربر به کیفیت سفارش انجام شده اعتراض داشته باشد، تنها در زمان مشخص شده در گارانتی کار (با توجه به نوع ترجمه، زمان گارانتی متفاوت است) می‌تواند درخواست خود را کتبا و یا شفاها به گروه اعلام نماید تا اعتراض توسط سوپروایزر مربوطه بررسی شود. پس از اتمام زمان گارانتی، به شکایت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 9. اگر به هر دلیل مبلغ واریز شده از جانب مشتری، کمتر از مبلغ محاسبه شده در فاکتور ارسالی برای وی باشد، مراتب از طریق پیامک و یا تماس تلفنی اطلاع داده خواهد شد و چنانچه حداکثر تا 48 ساعت پس از اطلاع به وی، مابقی هزینه به حساب گروه واریز نگردد، پروژه از سوی گروه ترجمه لغو و هزینه اولیه پرداخت شده توسط مشتری پس از 48 ساعت به حساب وی برگردانده خواهد شد.
 10. از آن‌جا که به طور کلی کار ترجمه، نحوه انتخاب کلمات و عبارات و همچنین چیدمان جملات، کاری کاملا سلیقه ای‌ است، این موارد شامل گارانتی نمی‌باشند. تنها در صورتی که کار ارائه شده به لحاظ نگارش، غلط و یا نامفهوم باشد و توسط سوپروایزر گروه تایید شود، به اعتراض مشتری طبق قوانین گروه رسیدگی می‌شود.